Terapinis dantų gydymas

Terapinis gydymas skirtas plombuoti pažeistus dantis. Dantų plombavimas dažniausiai atliekamas dėl šių priežasčių: dantų ėduonies, dantų traumų, įgimtų danties formos vystymosi trūkumų ar estetinių priežasčių. Taip pat, gali būti perplombuojamos senos ar nekokybiškos plombos. 


Ėduonis

Bene dažniausia dantų plombavimo priežastis – ėduonis. Ėduonis yra pavojinga dantų liga, kurios atsiradimą gali lemti keli veiksniai: nepakankama burnos higiena, netinkama mityba, netaisyklingas sąkandis, žalingi įpročiai ar genetika. Dantų emalis pažeidžia danties kietuosius audinius, dėl to jie tampa mažiau patvarūs. Ėduonį galima atpažinti iš pakitusios dantų spalvos, ant dantų paviršiaus atsiradusių dėmių, dantų jautrumo, taip pat, dantyje atsiradusios ertmės. Ėduonis yra pavojinga dantų liga, kadangi gali išplisti į gilesnius danties sluoksnius ir sukelti uždegimą. Pastebėję dantų pakitimus, nemalonius pojūčius ar skausmą, nelaukite rimtų pasekmių ir nedelsiant apsilankykite pas odontologą. Gydytojas išvalys kariozines ertmes ir jas užplombuos kokybiškomis plombavimo medžiagomis. Esant rimtesniems pažeidimams, gali prireikti protezavimo restauracijų – įklotų, užklotų, vainikėlių. 

Dantų plombavimas

Dantų plombavimas atliekamas vietinėje nejautroje, siekiant išsaugoti kiek įmanoma daugiau sveikų danties audinių ir tiksliai atkurti buvusią danties audinių spalvą, struktūrą, anatominę sandarą ir funkciją. „Dens Perfectus“ gydytojai naudoja tik pasaulyje pripažintas aukščiausios kokybės žinomiausių gamintojų sertifikuotas plombines medžiagas. Taigi, pacientai gali būti tikri, kad plombos tarnaus ilgus metus. Mūsų klinikoje Jūs turite  galimybę rinktis įvairios paskirties šviesoje kietėjančius kompozitus, sustiprintus keramikos ir užpildytas nano dalelėmis bei odontologų ypač šiandien vertinamas skystas kompozicines plombas. Šios plombos itin estetiškos ir tvirtos, nepastebimos ant dantų ir padeda išsaugoti kuo daugiau danties audinių. 

Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas skirtas restauruoti pažeistus dantis ir atkurti estetišką jų vaizdą. Ši odontologinė procedūra gali būti atliekama siekiant pašalinti tarpus tarp dantų, koreguoti dantų spalvą ar formą, atstatyti nuskilusius ar nudilusius dantis. Pagal paciento dantis gydytojas pritaiko idealiai tinkančią kompozito spalvą. Tai yra visiškai neskausminga procedūra, padedanti atkurti nepriekaištingą šypseną.

Rekomenduojami gydytojai