ada
ada
 

Apie mus

Mūsų klinikos istorija ir vertybės

Apie įmonę

„Dens Perfectus“ – Klaipėdoje įsikūrusi odontologijos klinika. Tai yra viena moderniausių ir technologiškai pažangiausių klinikų Lietuvoje. Jau pats klinikos pavadinimas atskleidžia mūsų pagrindinį tikslą – kurti nepriekaištingas šypsenas ir siekti tobulumo. Džiaugiamės, kad sėkmingi rezultatai atsispindi tūkstančių pacientų sveikose ir estetiškose šypsenose jau beveik 25 metus.

Kokybė – ne atsitiktinumas, o išsikeltų aukštų tikslų ir ilgamečio darbo rezultatas. Solidus gydytojų specialistų žinių bagažas ir nuolatinės stažuotės Lietuvoje ir užsienyje padeda rasti optimaliausią sprendimą net ir labai sudėtingais atvejais. Aukščiausius estetikos ir funkcionalumo standartus taikome tiek gydymo procedūroms, tiek kosmetinėms korekcijoms.

Pirmiausia, gydytojai suteikia profesionalią konsultaciją, atlieka reikalingus tyrimus, parengia dantų gydymo planą, tuomet tikslingai sprendžia odontologines problemas. Kokybiškas paslaugas garantuoja ne tik gydytojų kompetencija, bet ir inovatyvių pasaulinių odontologinių tendencijų taikymas: naujausios mėlynos šviesos lazerio panaudojimas, 3D tomografas, kompiuteriniai dantų lankų atspaudai 3D intraoraliniu skeneriu, plazmoliftingo metodikos –autogeninės kraujo plazmos naudojimas estetinėje ir atstatomojoje medicinoje bei kitos modernios technologijos. Bendradarbiaujame tik su patikimomis, skaitmenizuotomis dantų technikų laboratorijomis. Patikėkite savo žavią šypseną geriausiems savo srities specialistams!

Atkurkite savo
šypseną šiandien

ada
ada

Dens Perfectus stiprybės

Patirtis

17 metų patirtis implantacijos srityje

Kokybė

Kvalifikuota gydytojų, odontologų komanda

Puikus aptarnavimas

Kiekvienas klientas klinikoje pasijaus kaip namuose

Patikimi partneriai

Dirbame su Straumann ir MEGAGEN

Garantija

Implantams suteikiame viso gyvenimo garantiją, protezavimui- 10 metų garantiją