ada
ada
 

3D tomografija

Dens Perfectus“ klinikoje naudojame tiesiai iš pasaulinės 2019 m. kovo mėnesį Kiolne vykusios odontologinės parodos parsivežtą MyRay X 9 PRO aparatą

Vadovaujamės nuostata, jog kiekvienam pacientui turi būti užtikrinamas kokybiškas gydymas, kuris yra neatsiejamas nuo šiuolaikinių technologijų. Siekdami įgyvendinti išsikeltą tikslą suteikti maksimaliai kokybiškas odontologines procedūras, gydymui ir diagnostikai pasitelkiame bene pažangiausius visame pasaulyje aparatus. Vienas iš jų – 3D kompiuterinis tomografas. „Dens Perfectus“ klinikoje naudojame tiesiai iš pasaulinės 2019 m. kovo mėnesį Kiolne vykusios odontologinės parodos parsivežtą MyRay X 9 PRO aparatą. Tai yra pirmasis tokio aukšto lygio, itin tikslus 3D tomografas Baltijos šalyse.  Šiuo tomografu išgaunamas 3D vaizdas padeda tiksliai diagnozuoti problemą ir parinkti veiksmingiausią gydymo taktiką, implantų planavimą, ortodontinį gydymą nematomomis kapomis.

Privalumai

  • Didelės raiškos vaizdas
  • Minimalus spinduliuotės kiekis
  • Tikslumas
  • Greitis
  • 3D vaizdas

Kam skirtas 3D tomografas?

Nesudėtingoms odontologinėms procedūroms pakanka 2D panoraminės nuotraukos, o sudėtingesniais atvejais reikalingos būtent kūginės kompiuterinės tomografijos (KKT) nuotraukos. Naudojant MyRay X 9 PRO aparatą, atliekamos ypač tikslios ir kokybiškos veido ir galvos sričių rentgeno nuotraukos. Tai yra patogus ir greitas būdas išgauti aukštos raiškos vaizdą, padedantį procedūrą atlikti greičiau, tiksliau ir mažesne rentgeno spindulių apšvitos doze.