Dantų balinimas

Sveika ir estetiška šypsena – kokybiško gyvenimo atspindys. Daili ir baltumu spindinti šypsena padeda užmegzti kontaktą ir tinkamai reprezentuoti save. Atminkite, pirmam įspūdžiui sudaryti antro šanso nėra. Vis dėlto, tikrai ne kiekvienas gali pasigirti natūraliai baltais dantimis, nes dėl tam tikrų vidinių ir išorinių veiksnių dantų emalio spalva patamsėja. Spalvos pakitimus gali lemti dantų apnašos, rūkymas, dažančių maisto produktų bei gėrimų vartojimas ir kitos priežastys. Patamsėjusi dantų emalio spalva neabejotinai kenkia šypsenos estetikai. Vienas efektyviausių dantų šviesinimo kelių yra profesionalus dantų balinimas.  Tai yra vis labiau populiarėjanti estetinės odontologijos procedūra. Dantys gali būti balinami bet kokio amžiaus žmonėms (sulaukusiems pilnametystės), kurie nori pagerinti šypsenos estetiką. Siekiant veiksmingesnio rezultato, prieš dantų balinimą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. 

Dantų balinimas lazeriu (per 8 min)„Dens Perfectus“ klinikoje atliekame ofisinį dantų balinimą, pasitelkdami modernių šviesos bangų diodinį lazerį PIONN S1. Šis lazeris iš kitų išsiskiria tuo, kad generuoja šaltąją mėlynąją šviesą. Vadinasi, balinimo medžiaga, t.y. vandenilio ar kerbamido peroksidas, veikiama saugia fotojonų energijos sąveika. Tai užtikrina, kad dantys bei aplinkiniai audiniai neperkaistų, o po procedūros išvengtume nepageidaujamo dantų jautrumo. Naudojant šį lazerį, procedūra tetrunka apie 20 minučių: 10–15 min pasiruošimui ir 8 min tiesioginiam dantų balinimui.

Dantų balinimas LED lempų sistemaKlinikoje taip pat naudojame LED lempų balinimo sistemą „Arcus BlancOne“. Ji nepažeidžia emalio ir nesukelia dantų jautrumo. Naudojant šią sistemą, procedūra trunka apie 15–40 min. LED lempų sistema ir lazeriu galima ir patartina balinti net ir negyvus ar stipriai spalvą pakeitusius dantis.

Dantų balinimas namuoseDantų balinimo procedūrą galite atlikti ir savarankiškai, naudodami specialias kapas. Apsilankius mūsų klinikoje, Jums bus nuimti dantų atspaudai, pagal kuriuos dantų laboratorijoje bus pagamintos individualios kapos, kurias turėsite užpildyti balinamuoju geliu, kuris tolygiai pasiskirstys ant Jūsų dantų. Balinimas kapomis trunka 4–10 valandų.

Rekomenduojami gydytojai

Virginija Rušinskienė

Vyresnioji burnos higienistė