ada
ada
 

Dantų laminates

„Dens Perfectus“ klinikoje galite pasidailinti šypseną dantų laminatėmis

Bėgant metams, šypsenos žavesį ir estetiką išsaugoti tampa vis sunkiau: dantys patamsėja, nudyla, aplūžinėja, sutrumpėja, šypsena harmoningai nebedera su veido bruožais. Technologinės inovacijos padeda atsikratyti minėtų defektų ir sukurti išsvajotą tobulą šypseną. „Dens Perfectus“ klinikoje galite pasidailinti šypseną dantų laminatėmis. Tai yra pažangus, greitas ir efektyvus būdas sukurti tokius dantis, apie kokius svajojote jau seniai.  Dantų restauravimas laminatėmis atliekamas naudojant 3Shape Trios intraoralinį 3D skenerį, kuris skirtas komfortiškam dantų lankų atspaudų nuėmimui. Nenaudojamos jokios atspaudinės medžiagos, todėl pacientui nesukeliama visiškai jokių nemalonių pojūčių, o procedūra trunka tik 0,5-1,5 minutes.

Kas yra dantų laminatės?

Dantų laminatės yra plonos keramikinės plokštelės, kurios yra klijuojamos ant danties paviršiaus. Laminatės padeda neatpažįstamai pakeisti šypseną. Sukuriamas natūraliai baltų dantų vaizdas, koreguojama dantų forma, šypsenos linija. Dantų laminatės nekeičia spalvos, nepraranda blizgesio  ir puikiai tarnauja ilgus metus.

Kokius rezultatus padeda pasiekti dantų laminatės?

Dantų laminatės rekomenduojamos žmonėms, kurie nori visiškai pakeisti ar pagerinti dantų spalvą, padėtį ir formą. Nepageidaujant sudėtingo ir ilgalaikio, brangaus ortodontinio gydymo, laminatėmis net galima sukurti taisyklingą dantų lanką, užpildyti tarpus tarp priekinių dantų. Panašius rezultatus galima pasiekti ir estetinio plombavimo metu, tačiau tokia procedūra skirta tik nedidelėms dantų korekcijoms.

Kaip tai vyksta?

  1. Konsultacija. Konsultacijos metu gydytojas atliks reikiamus tyrimus, nuotraukas ir įsiklausys į Jūsų lūkesčius.
  2. Gydymo planas. Gydymo planas išsamiai pakomentuojamas pacientui. Tariantis su pacientu, parenkama dantų forma, spalva, medžiaga, darbo sąmata ir kt.
  3. Skaitmeninis vaizdas. Prieš pradedant galutinių laminačių gamybą, iš plastiko pagaminamas  3D būsimų laminačių vaizdas, kad pacientas galėtų pamatyti ir įsitikinti, ar būsima šypsena jam tikrai tiks ir patinka.
  4. Laminačių gamyba. Pagal paciento dantų lankų atspaudus, nuimtus naudojant intraoralinį skenerį, dantų technikai pagamina dantų laminates.

Laminačių cementavimas. Laminatės tvirtinamos specialiais derviniais cementais ar skystais kompozitais prie dantų emalio paviršiaus, kol išgaunamos maksimaliai tvirtos ir estetiškos restauracijos.