ada
ada
 

Endodontinis gydymas

Kokybiškai sugydyti dantų kanalai užkerta kelią bakterijoms pakartotinai patekti į dantų kanalus ir sukelti uždegimines reakcijas

Endodontinis gydymas

Dantų šaknų kanalų (endodontinis) gydymas reikalingas tuomet, kai įvairios patogeninės  bakterijos, maisto likučiai patenka į dantų šaknų kanalų sistemą ir sukelia uždegimą bei skausmą. Negydomi ar nekokybiškai sugydyti dantų kanalai lemia danties šaknies susilpnėjimą, didina skilimo ar net dantų netekimo riziką. Kokybiškai sugydyti dantų kanalai užkerta kelią bakterijoms pakartotinai patekti į dantų kanalus ir sukelti uždegimines reakcijas.

Mikroskopinė endodontija

Mikroskopinė endodontija – modernus dantų šaknų kanalų gydymo metodas, kurio metu naudojamas didelės raiškos mikroskopas. Tai labai svarbus pasiekimas odontologijoje. Mikroskopo pagalba gydytojas gali pamatyti, įžvelgti  ir įvertinti viską, kas sunkiai įžiūrima plika akimi įprastos apžiūros metu. Šis šiuolaikiškas gydymo metodas padeda itin kokybiškai sugydyti dantų šaknų kanalus bei užkirsti kelią bakterijoms pakartotinai patekti į dantų kanalus ir sukelti lėtines uždegimines reakcijas, kurios lemia ankstyvą danties šaknies susilpnėjimą, didina skilimo pavojų bei danties netekimo riziką.

Mikroskopinės endodontijos privalumai

  • Atidžiai ir kruopščiai įvertinama dantų šaknų kanalų būklė
  • Maksimaliai išsaugoma danties šaknies kanalo anatominė struktūra, audiniai
  • Padeda kokybiškai užpildyti dantų šaknų kanalus plombine medžiaga
  • Padeda itin kokybiškai sugydyti šaknies kanalus, užkertant kelią komplikacijoms