ada
ada
 

Technologijos

„Dens Perfectus“ iš kitų odontologijos klinikų išsiskiria savo technologiniu pranašumu

Inovatyvios technologijos atveria naujas gydymo galimybes ir gelbsti tiek gydytojui, tiek pacientui. Modernios technologijos užtikrina procedūrų kokybę, tikslumą, greitį. Be to, naujausios technologijos padeda įgyvendinti pacientų poreikį, kad procedūra būtų greita, neskausminga ir nesukelianti jokių nepatogumų.

„Dens Perfectus“ klinikoje naudojamos technologijos:

Intraoralinis 3D skeneris 3 SHAPE TRIOS.

Anksčiau dantų lankų atspaudai būdavo nuimami paciento burną užpildžius specialia mase. Tokia procedūra pacientams sukeldavo itin nemalonius pojūčius, pykinimą. Intraoralinis skeneris padeda išvengti diskomforto. Tai yra ypač patogus ir greitas burnos ertmės skenavimas skaitmeniniu būdu. Skaitmeninis aukštos kokybės trimatis dantų vaizdas iškart matomas ekrane ir siunčiamas dantų technikams.

3D Kūginė kompiuterinė tomografija (KKT)

Atliekamos ypač tikslios ir kokybiškos įvairių dydžių veido ir galvos sričių 3D KKT rentgeno nuotraukos. Jos atliekamos pasitelkiant naujausią aparatą MyRay X 9 PRO. Pasitelkus šį aparatą, gydytojas žandikaulį, sinusus mato visomis reikiamomis kryptimis, todėl gali detaliai išnagrinėti informaciją ir tiksliai suplanuoti bet kokį gydymą.

Chirurginiai gidai. Chirurginiai gidai padeda gydytojui suplanuoti, tiksliai nustatyti implantų skaičių ir įsriegti  implantą 3D pozicijoje kaule.

Mėlynos šviesos lazeris PIONN S1. Šis inovatyvus lazeris skirtas periodontologiniam, chirurginiam, endodontologiniam gydymui bei dantų balinimui. Tai yra naujausia lazerio technologija odontologijoje. Mėlynos šviesos lazeris yra pranašesnis už infraraudonosios šviesos, nes naudojamas daug mažesnis lazerio galingumas, žymiai mažiau įkaitinami danties ir aplinkiniai audiniai, todėl po dantų balinimo procedūros nepasireiškia nepageidaujamas dantų jautrumas.