ada
ada
 

Vaikų dantų gydymas

Profilaktiniai apsilankymai pas odontologą labai svarbūs jau ankstyvoje vaikystėje

Tenka pripažinti, kad susitarti su vaiku ramiai pabūti odontologo kėdėje – ne pati lengviausia užduotis. Kita vertus, patyrę „Dens Perfectus“ klinikos gydytojai visuomet randa bendrą kalbą su mažaisiais pacientais, puikiai geba vaiką nuteikti pozityviai, nuraminti, kad jis ne tik nejaustų baimės, bet  ir susidomėtų jį supančia aplinka. Tėveliai gali būti ramūs žinodami, kad jų vaikui mūsų klinikoje bus skiriamas ypatingas rūpestis, užtikrinamas visapusiškas saugumas ir suteiktas geriausias gydymas.

Kaip tai vyksta?

Klaidinga manyti, kad pieniniai dantys ir jų gydymas nėra svarbūs. Atvesti vaiką pas odontologą reikėtų nuo pat mažens, nes negydomi pieniniai dantys gali sukelti skausmą ir pažeisti nuolatinių dantų užuomazgas, todėl atvesti vaiką pas odontologą reikėtų nuo pat mažens. Dažniausiai vaikai susiduria su ėduonimi. Vizito metu, gydytoja suskaičiuos Jūsų vaiko dantukus, juos patikrins ir, esant poreikiui, atliks reikiamą gydymą.

Kaip paruošti vaiką apsilankymui pas odontologą?

Jei vaikas pas odontologą apsilankys profilaktiškai, o ne pasireiškus skausmui, odontologo kabinetas jam nekels jokių blogų asociacijų ir baimės. Prieš apsilankant pas odontologą, nuteikite vaiką pozityviai. Nesistenkite iškart vaiko raminti, sakyti, kad jam neskaudės, nes taip jį tik įbauginsite. Paaiškinkite, kad apsilankymo metu gydytojas apžiūrės dantukus, juos suskaičiuos, parodys, kaip reikia juos prižiūrėti.